Co jest wizytówką zadbanej kobiety? Paznokcie!

Zadbane dłonie oraz paznokcie są wizytówką nowoczesnej, eleganckiej kobiety, dlatego też warto zadbać o to by ciągle wyglądały nienagannie. Najważniejsze jest to aby mieć czyste dłonie oraz zadbane paznokcie. Nie jest konieczne to aby były one pomalowane lakierem, istotną sprawą jest natomiast to aby miały ładny kształt, były czyste, aby skórki były zadbane, nie wysuszone. Mężczyźni również powinni dbać o to aby mieć ładne ręce. Dłonie podajemy na przywitanie, piszemy nimi, robimy wiele różnych czynności, dlatego też trzeba o nie dbać. Paznokcie powinny być pozbawiony suchych skórek wypielęgnowane, pełne blasku utwór. Posługujemy się nimi codzienne dlatego też wiele osób zwraca na nie uwagę. Zarówno kobiety, ale też mężczyźni powinni mieć schludne czyste dłonie, dlatego też w gabinetach kosmetycznych proponowane są zabiegi zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.
Manicure mogą wykonać również mężczyźni o czym nie wszyscy panowie wiedzą ( a może wiedzą, a krępują się udać do gabinetu kosmetycznego manicure). Klasyczny manicure dedykowany jest właśnie również dla mężczyzny. Paznokcie są skracane a następnie nadawany jest im odpowiedni kształt. Skórki są również usuwane, wycinane bądź odsuwane. Paznokcie można pokryć warstwą odżywki bądź też kolorowym lakierem nawierzchniowym. Na skórki nakładana jest oliwka, w dłonie wmasowywany jest krem.
W ostatnim czasie na popularności zyskał manicure hybrydowy. Wiele mylnie osób myśli, że manicure hybrydowy jak również paznokcie żelowe jest to to samo. Warto jednak przyjrzeć się temu bliżej. Są to inne zupełnie zabiegi. Manicure hybrydowy polega na tym, że na paznokieć nakładany jest lakier, który jest utwardzany pod lampą LED. Taki ładny kolor utrzymuje się na paznokciach średnio do trzech tygodni. Najlepiej aby następnie został usunięty przez doświadczoną osobę. Nie powinno się go usuwać samemu, aby nie zniszczyć paznokci. Z kolei paznokcie żelowe jest to inna metoda nadawania im pięknego wyglądu.

Paznokcie żelowe w Gliwicach można wykonać w klinikach urody. Warto udać się do sprawdzonego salonu aby uniknąć sytuacji kiedy niedoświadczona kosmetyczka zniszczy paznokcie. Paznokcie żelowe są dobrym rozwiązaniem dla kobiet które nie mają czasu na codzienną pielęgnację paznokci, na codzienne wykonywanie manicure. Żel nakładany jest bezpośrednio na paznokieć bądź na szablon, wówczas przez kilka tygodni paznokcie wyglądają nienagannie. Zabieg nakładania paznokci żelowych świetnie sprawdza się u osób które mają kruche, słabe oraz łamliwe paznokcie. Taki manicure wzmacnia łamliwe paznokcie i sprawia że nie łamią się. Samo wykonanie paznokci żelowych pracochłonne i wymaga dużej wprawy tak aby założone paznokcie wyglądały perfekcyjnie. Cena założenia paznokci żelowych waha się od 100 do 160 zł. Należy zwrócić również uwagę na to, że po około dwóch tygodniach paznokcie takie warto uzupełnić, gdyż na bieżąco rosną i widoczne są odrosty. Jeśli ktoś nie czuję się na siłach aby samemu wykonać paznokcie żelowe wówczas lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistki wyedy mamy pewność że nie zrobimy sobie krzywdy nieumiejętnym nakładaniem żelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *