Jędrna skóra bez cellulitu na wyciągnięcie ręki.

Jeśli marzy Ci się głaska skóra, jednolita, bez skaz, cellulitu, niedoskonałości to niestety trudna droga przed tobą. Chyba, ze masz możliwość skorzystania z zabiegu jakim jest endermologia. To nowy wymiar pielęgnacji zapewniający szybkie i widoczne efekty.

Niewątpliwie udało sie stworzyć zabieg niemal idealny dla każdej kobiety. Wiele lat ciagłych badań oraz doświadczeń pozwoliło uzyskać tak świetny zabieg którego zadaniem jest pobudzanie metabolizmu komórkowego.

Niestety to my kobiety jesteśmy częściej narażone na cellulit. To my kobiety mamy skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej zwłaszcza w okolicach bioder, ud oraz pośladków. Nie zawsze stosowanie diet daje zadowalający rezultat. Niewątpliwie kluczowe znaczenie ma również włączenie do codziennych czynności aktywności fizycznej. Czasami jednak i ćwiczenia w połączeniu z dietą nie satysfakcjonują. Wówczas dobrze jest posiłkować się medycyną estetyczną która oferuje zabieg jakim jest endermologia. Endermologia w Krakowie wykonywana jest w kilkunasty gabinetach medycyny estetycznej. To który wybrać zależy od pacjenta. Nie warto jednak sugerować się przy wyborze jedynie ceną. Kryterium na podstawie którego wybieramy salon powinno być z reguły doświadczenie, umiejętności oraz odpowiedni sprzęt. Endermologia wykonywana przez doświadczoną osobę zdecydowanie pobudza w sposób naturalny metabolizm komórkowy. Zabieg ten jest bezinwazyjny i bezpieczny. Po jego wykonaniu następuje redukcja tkanki tłuszczowej, likwidacja cellulitu jak również ujędrnienie skóry.

Cały zabieg dobierany jest do potrzeb pacjenta. Dostosowuje się go do indywidualnych wymagań skóry. Na czas wykonania zabiegu pacjent jest poproszony o założenie specjalnego kombinezonu. Zapewnia on izolację urządzenia od skóry. Zabieg polega na tym, że fałd skóry wciągany jest między rolki urządzenia i jest on rolowany na zewnątrz i wewnątrz. Zaletą zabiegu jest to, że oddziałuje on na głębokie warstwy skóry dzięki czemu osiągane są rewelacyjne efekty. Ponadto niewątpliwą zaletą endermologii jest to, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Po zabiegu pacjent nie musi przechodzić rekonwalescencji. Niemal od razu można powrócić do swoich codziennych zajęć. Warto podczas terapii endermologią stosować lekką zdrową dietę, pić dużo niegazowanej wody. Dobrze jest wypijać około 2,5 litra wody dziennie. Można również wykonywać lekkie ćwiczenia. Endermologia pomaga usuwać toksyny z organizmu, usuwana jest nagromadzona woda oraz toksyny. Skóra wygląda znacznie lepiej, jest odmłodzona, zmniejsza się obwód talii jak również zredukowana jest tkanka tłuszczowa. Zabieg stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Jeśli ktoś jest zainteresowany zabiegiem endermologii a nie wie czy istnieją u niego przeciwwskazania do wykonania zabiegu wówczas najlepiej jest udać się do profesjonalnego gabinetu na konsultację podczas której dowie się wszystkich niezbędnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *