Liposukcja wodą, czy jest możliwa?

Wiosna to ostatni moment aby zacząć dbanie o swoje ciało. Oczywiście wszyscy wiedzą, że trzeba o siebie, o swoje ciało dbać przez cały rok, jednak jakoś tak się dzieje, że szczególnie wiosną budzi się w nas chęć zmiany swojej sylwetki. Wszyscy przed oczami mają zbliżające się lato, plaże, stroje bikini. To duża mobilizacja. Jeszcze jest czas aby zdążyć przed latem poprawić wygląd swojej sylwetki.

W jaki sposób to zrobić?  Niewątpliwie nie da się schudnąć bez ruchu. Ruch oraz ćwiczenia fizyczne to podstawa. Ważna jest oczywiście zdrowa i zbilansowana dieta, nie głodzenie się, ale rozsądne jedzenie w normalnych ilościach. Taka dieta w połączeniu z codzienną aktywnością fizyczną z pewnością sprawi, że poprawi się wygląd sylwetki kobiety.

W jaki jeszcze sposób można wspomóc odchudzanie?

Z pewnością Warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, a mowa tutaj o salonach medycyny estetycznej. Niewątpliwie wiosna to czas, kiedy coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej. Na przykład liposukcja w Katowicach jest niezwykle popularnym zabiegiem w gabinecie medycyny estetycznej.  Chodzi szczególnie o zabieg Body Jet który polega na liposukcji przy pomocy strumienia wody. Dlaczego właśnie ten zabieg jest tak popularny? A właśnie z powodu mniejszego ryzyka powikłań, ponieważ dzięki użyciu strumienia wody zmniejsza się sporo ryzyko powikłań niż w przypadku zastosowania tradycyjnej metody liposukcji. Woda ma za zadanie oddzielić tkankę tłuszczową od skóry oraz mięśni, jednocześnie nie naruszając ciągłości tkanek, dlatego też kobiety mniej boją się tego zabiegu z uwagi na mniejsze skutki uboczne częściej się na niego decydują. Oczywiście nie jest to zabieg który umawia się przez telefon i już. Konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą który opowie o zabiegu, przedstawi zalety, wady,  ewentualne przeciwwskazania.

Kto może skorzystać z zabiegu liposukcji Body Jet?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób które chcą wspomóc swój proces odchudzania usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała, na przykład z brzucha, z ud.  Zabieg ten wykonywany jest również w celu uwydatnienia rzeźby mięśni. Sylwetka staje się wymodelowana, efekty zabiegu są trwałe, co istotne nie ma konieczności hospitalizacji a cały zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.  Nie ma więc potrzeby obawiania się dużego bólu. Jeśli ktoś ma trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów bądź chce po prostu wymodelować sylwetkę powinien zainteresować się zabiegiem Body Jet. Można go znaleźć w salonach medycyny estetycznej nie tylko w Katowicach ale z pewnością również w innych miastach w Polsce.  Obecnie korzystanie z zabiegów w takich salonach nie jest już postrzegane jedynie jako kaprys najbogatszych. Coraz bogatsza oferta, przystępniejsze ceny sprawiają, że coraz więcej ludzi decyduje się na tego typu zabiegi. Nie jest to powód aby to ukrywać. Takie zabiegi również odsysania tłuszczu już nikogo nie dziwią. Jest to zabieg którego nie trzeba się wstydzić. Dbanie o swoje ciało również poprzez stosowanie tego typu zabiegów chwali się.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *