Dlaczego zabieg karboksyterapii cieszy się tak dużą popularnością?

Okazuje się, że dwutlenek węgla może być pomocny w odmładzaniu skóry. Jest on wykorzystywany podczas zabiegu zwanego karboksyterapią. Dzięki niemo można zrewitalizować skórę i przywrócić jej młodszy wygląd.
Dwutlenek węgla jest substancją która jest wykorzystywana nie tylko w medycynie estetycznej, ale znajduje on zastosowanie również w leczeniu niektórych chorób takich jak na przykład zaburzenia krążenia, łuszczyca, niewydolność żylna

Zaletą zabiegu z wykorzystaniem dwutleniu węgla jest to, iż efekty można zaobserować już po jednym zaqbiegu. Karboksyterapia znacznie poprawia wygląd całgo ciała

Co prawda dwutlenek węgla już wykorzystywano w medycynie w I poł. XX wieku, jednak teraz zabiegi z jego wykorzystaniem są niezwykle popularne i skuteczne.

Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest pod skórę, w określone miejsca wymagające poprawy.
Działa on skutecznie na cienie pod oczami, zmarszczki, cellulit jak i rozstępy. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, jednam podczas jego wykonywania odczuwać można pewien ból i dyskomfort jak podczas wykonywania tradycyjnych zastrzyków. Cały zabieg trwa od kilku minut do kilkunastu, w zależności od tego jaka część ciała jest ostrzykiwana. Kolejną zaletą zabiegu karboksyterapii jest to, że ma stosunkowo niską cenę. Cena za jeden zabieg waha się od 100 zł do ok 350zł.
Karboksyterapię w Krakowie wykonuje się w dobrych gabinetach medycyny estetycznej.
Jeśli ktoś jest zainteresowany zabiegiem wówczas warto udać sie  na konsultację do kliniki, gdzie można dowiedzieć się zarówno na temat zalet zabiegi karboksyterapii jak również uzyskać informacje na temat przeciwwskazań do jego wykonania.
Zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla jest w pełni bezpiecznym zabiegiem stosowanym zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Mężczyźni częściej decydują się na niego w celu zlikwidowania zmarszczek oraz cieni pod oczami. Kobiety natomiast częściej  poddają się karboksyterapii w celu  usunięcia tak niechcianego i nielubianego cellulitu oraz rozstępów. Efekty widoczne są często od razu, w zależności od celu podania dwutlenku węgla. W pewnych przypadkach możliwe jest, że trzeba będzie wykonać serię kilku zabiegów aby uzyskać w pełni zadowalający efekt. Niska cena pozwala jednak korzystać z dobrodziejstw tego zabiegu szerszej grupie osób, które będzie stać na jego wykonanie. Warto jednak przed podjęciem ostatecznej decy6zji sprawdzić dokładnie kwalifikacje do wykonania zabiegu, czy dany salon oraz pracującym w nim personel ma odpowiednie uprawienia i szkolenia  do wykonywania zabiegu karboksyterapii.
W Internecie znaleźć można szereg zdjęć przedstawiających spektakularne efekty zabiegu z wykorzystaniem dwutlenku węgla.
Warto zapoznać się ze zdjęciami oraz opiniami najlepiej wśród swoich znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *